O nas

 

Zakład Złotniczy został założony w roku 1979. Nasza placówka mieści się w Koronowie na Placu Zwycięstwa 6. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Dbamy o to, aby nasza biżuteria była różnorodna i w jak najlepszej cenie, dlatego nie tylko jesteśmy wytwórcą, ale również dystrybutorem biżuterii. Poza sprzedażą zajmujemy się również jej naprawą. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu służymy Państwu wsparciem oraz radą w razie jakichkolwiek wątpliwości.
W swojej ofercie posiadamy biżuterię złotą i srebrną, poza tym zegarki naręczne, zegary ścienne i Veritas. Dzięki coraz szerszemu zainteresowaniu naszymi wyrobami postanowiliśmy założyć sklep internetowy, dzięki któremu nasza oferta trafia do szerszego grona klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego i on-line!

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email kontakt@zakladzlotniczykoronowo.pl lub telefonicznie pod numerem 505596499.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu

Zakład Złotniczy Koronowo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl