Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost

Obsługiwane płatności

O nas

 

Zakład Złotniczy został założony w roku 1979. Nasza placówka mieści się w Koronowie na Placu Zwycięstwa 6. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Dbamy o to, aby nasza biżuteria była różnorodna i w jak najlepszej cenie, dlatego nie tylko jesteśmy wytwórcą, ale również dystrybutorem biżuterii. Poza sprzedażą zajmujemy się również jej naprawą. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu służymy Państwu wsparciem oraz radą w razie jakichkolwiek wątpliwości.
W swojej ofercie posiadamy biżuterię złotą i srebrną, poza tym zegarki naręczne, zegary ścienne i Veritas. Dzięki coraz szerszemu zainteresowaniu naszymi wyrobami postanowiliśmy założyć sklep internetowy, dzięki któremu nasza oferta trafia do szerszego grona klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego i on-line!

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email kontakt@zakladzlotniczykoronowo.pl lub telefonicznie pod numerem 535 032 542 lub 535032551.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu

Zakład Złotniczy Koronowo

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Internetowy sklep jubilerski - Zakład Złotniczy Koronowo 2015

{nocache:09c245c550b6ea6745f3fcb9c6956fad#0}
Sklep internetowy od home.pl